Solanki magnezowe Mg12 RAPID

Szybka forma regeneracji, gotowa do natychmiastowego użycia. Płynny chlorek magnezu lub siarczan magnezu do stosowania w kompresach lub jako dodatek do kąpieli. Najlepsze rozwiązanie regenerujące po ciężkim dniu lub intensywnym wysiłku. Związki magnezu pochodzą od biszofitu i kizerytu, naturalnych minerałów sprzed 200 milionów lat, wydobywanych na terenie niemieckiej Saksonii.

— czytaj niżej —

Chlorek magnezu w płynie (100% biszofit) 1 litr

Gotowa do użycia solanka magnezowa na bazie naturalnego chlorku magnezu. Idealna do kompresów po ciężkim dni lub treningu.

Więcej informacji →

Sól Epsom w płynie (100% kizeryt) 1 litr

Unikat na polskim rynku, płynna sól Epsom do stosowania bezpośrednio na zmęczone stawy. Usuwa toksyny, zmniejszając obrzęki i zakwasy.

Więcej informacji →

Poczuj natychmiastowy relaks w swoim domu. Użyj gotowych solanek Mg12 i zaaplikuj je bezpośrednio na zmęczone nogi i ręce, nie tylko po intensywnym dniu, ale również po wyczerpującym biegu lub treningu. Ciepły kompres z nasyconym roztworem naturalnego chlorku magnezu lub siarczanu magnezu przyniesie Ci ukojenie i równowagę.

Solanki magnezowe to również idealny sposób na szybką kąpiel magnezową. Wlej połowę butelki do wanny z gorącą wodą i spędź 30 minut ze swoją ulubioną książką, regenerując swoje ciało. Łączysz przyjemne z pożytecznym, maksymalnie wykorzystując swój czas.

Dołącz już dziś do tysięcy Klientów, które korzystają z naszego płynnego magnezu.