Promocja!

Chlorek magnezu w płynie Mg12 RAPID (100% biszofit) 1 litr

14,95 

ZUPEŁNIE NOWY PRODUKT!

Jeden z naszych najbardziej popularnych minerałów – biszofit – teraz pod postacią czystej solanki! Nasze płatki magnezowe, naturalny chlorek magnezu do kąpieli, okładów, kompresów i regeneracji. Gotowa do użycia solanka, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób.

Sprawdź też naszą nową sól Epsom w płynie Mg12 RAPID 100% kizeryt!

Na stanie

Najniższa cena: 12,95  w dniu 19/06/2024


CZY WIESZ, ŻE...
Ten produkt jest dostępny w wielu zestawach promocyjnych, w których możesz go kupić taniej nawet o 10 procent! Oto lista najbardziej popularnych zestawów:


Więcej zestawów promocyjnych znajdziesz TUTAJ.

Opis

Przełomowy produkt wreszcie dostępny! Odkryj rodzinę Mg12 RAPID, gotowe do użycia solanki do kąpieli, kompresów, okładów i punktowego stosowania!

Chlorek magnezu / Kąpiel magnezowa w płynie Mg12 RAPID (100% biszofit)

Przedstawiamy całkowitą nowość – gotową do użycia solankę powstałą w wyniku rozpuszczenia naszych płatków magnezowych Mg12 ODNOWA, tj. naturalnego chlorku magnezu pochodzącego z biszofitu – prehistorycznego minerału z ówczesnego morza cechsztyńskiego – wydobywanego dziś na terenie niemieckiej Saksonii. To 40-procentowy roztwór wodny tego minerału, do którego nie dodaliśmy żadnego ulepszaczy za wyjątkiem odrobiny bezpiecznego środka konserwującego, który zapobiega ponownej krystalizacji soli.

Kąpiel magnezowa, chlorek magnezu – do czego służą?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie płatków magnezowych i naturalnego chlorku magnezu. Dostarczamy je od dłuższego czasu do naszych Klientów, którzy cenią ich wysoką jakość oraz wykorzystują je do celów regenerujących i relaksu. Naturalny chlorek magnezu po odpowiednim przygotowaniu (w gorącej kąpieli) naszego największego organu – skóry człowieka – umożliwia regenerację naszego ciała i umysłu oraz pozwala przyjąć solidną porcję pierwiastków śladowych.

Wielu naszych Klientów korzysta płatków magnezowych by zmniejszyć opuchlizny, obrzęki, skurcze i objawy przetrenowania.

Dlaczego gotowa solanka?

Wielu naszych Klientów nie wiedziało dokładnie, jak stosować nasze sole, dlatego przygotowaliśmy dla nich proste rozwiązanie. Jedna kąpiel to po prostu połowa butelki naszego produktu. Przy gotowej solance, produkt zostaje rozcieńczony w gorącej wodzie, w trakcie kąpieli magnezowej. Stężenie naturalnego chlorku magnezu, które osiągnęliśmy w produkcie to jego maksymalny stabilny poziom.

Jak stosować gotową solankę RAPID?

Stosowanie naszego produktu jest bardzo proste i podobne do dotychczasowego postępowania – po prostu należy wlać odpowiednią jego ilość do gorącej wody w wannie, w której nie ma żadnych dodatków, tj. detergentów. Zalecamy stosowanie pół litra solanki na jedną kąpiel w wannie standardowej wielkości, ale można użyć większej ilości, jeśli istnieje taka potrzeba.

Do kąpieli można dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, do dostania w każdym sklepie zielarsko-medycznym. Oprócz balneoterapii, zapewnisz sobie również aromaterapię i to ulubionym zapachem.

Solankę w płynie możesz stosować również jako środek do nawilżenia okładów i kompresów, by zmniejszyć punktowe obrzęki, opuchlizny i podrażnienia. Możesz ją również stosować punktowo, jako oliwkę magnezową.

 

Skład INCI: Aqua, Magnesium Chloride Hexahydrate (Bischofite), Pentylene Glycol

 

Polecamy również naszą nową sól Epsom w płynie Mg12 RAPID na bazie naturalnego kizerytu!

 

Informacje dodatkowe

Waga 1,1 kg
EAN

5904555605251

Linia

Mg12 ODNOWA; Mg12 RAPID

Producent

Typ

solanka

Marka

Mg12

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.