Promocja!

Sól Epsom w płynie Mg12 RAPID (100% kizeryt) 1 litr

14,95 

TO JEST CAŁKOWITA NOWOŚĆ!

Jeden z naszych najlepszych minerałów – kizeryt – teraz pod postacią czystej solanki! Nasza sól Epsom, naturalny siarczan magnezu do kąpieli, okładów, kompresów i odtruwania. Gotowa do użycia solanka, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób.

Sprawdź też nasz nowy chlorek magnezu w płynie Mg12 RAPID 100% biszofit!

Na stanie

Najniższa cena: 12,95  w dniu 19/06/2024


CZY WIESZ, ŻE...
Ten produkt dostępny jest również w wielu zestawach promocyjnych - możesz więc zaoszczędzić. Najbardziej popularne zestawy znajdziesz niżej:


Więcej zestawów promocyjnych znajdziesz TUTAJ.

Opis

Przełomowy produkt wreszcie dostępny! Odkryj rodzinę Mg12 RAPID, gotowe do użycia solanki do kąpieli, kompresów, okładów i punktowego stosowania!

Sól Epsom w płynie Mg12 RAPID (100% kizeryt)

Przedstawiamy całkowitą nowość – gotową do użycia solankę powstałą w wyniku rozpuszczenia naszej soli Epsom Mg12 ODNOWA, tj. naturalnego siarczanu magnezu pochodzącego z kizerytu – prehistorycznego minerału z ówczesnego morza cechsztyńskiego – wydobywanego dziś na terenie niemieckiej Saksonii. To 40-procentowy roztwór wodny tego minerału, do którego nie dodaliśmy żadnego ulepszaczy za wyjątkiem odrobiny bezpiecznego środka konserwującego, który zapobiega ponownej krystalizacji soli.

Sól Epsom – do czego służy?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie soli Epsom. Dostarczamy ją od dłuższego czasu do naszych Klientów, którzy cenią jej wysoką jakość oraz wykorzystują ją do celów regenerujących i oczyszczających. Sól kwasu siarkowego, jakim jest sól Epsom ma zdolność wiązania toksyn zawierających metale ciężkie. Odpowiednie przygotowanie organizmu (gorąca kąpiel w soli Epsom) pozwala na ich usunięcie z organizmu, jak również przyswojenie istotnej ilości pierwiastków śladowych, w tym magnezu.

W gorących kąpielach, sól Epsom przywraca równowagę energetyczną, zmniejsza obrzęki i opuchlizny.

Wielu naszych Klientów korzysta z soli Epsom w celach oczyszczających, także w kuracjach odtruwających wątrobę i jelita.

Dlaczego gotowa solanka?

Wielu naszych Klientów nie wiedziało dokładnie, jak stosować nasze sole, dlatego przygotowaliśmy dla nich proste rozwiązanie. Jedna kąpiel to po prostu połowa butelki naszego produktu. Przy gotowej solance, produkt zostaje rozcieńczony w gorącej wodzie, w trakcie kąpieli magnezowej. Stężenie soli Epsom, które osiągnęliśmy w produkcie to jej maksymalny stabilny poziom.

Jak stosować gotową solankę RAPID?

Stosowanie naszego produktu jest bardzo proste i podobne do dotychczasowego postępowania – po prostu należy wlać odpowiednią jego ilość do gorącej wody w wannie, w której nie ma żadnych dodatków, tj. detergentów. Zalecamy stosowanie pół litra solanki na jedną kąpiel w wannie standardowej wielkości, ale można użyć większej ilości, jeśli istnieje taka potrzeba.

Do kąpieli można dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, do dostania w każdym sklepie zielarsko-medycznym. Oprócz balneoterapii, zapewnisz sobie również aromaterapię i to ulubionym zapachem.

Solankę w płynie możesz stosować również jako środek do nawilżenia okładów i kompresów, by zmniejszyć punktowe obrzęki, opuchlizny i podrażnienia.

 

Skład INCI: Aqua, Magnesium Sulfate Heptahydrate (Kieserite), Pentylene Glycol

 

Polecamy również nasz nowy chlorek magnezu w płynie Mg12 RAPID na bazie naturalnego biszofitu!

 

Informacje dodatkowe

Waga 1,1 kg
EAN

5904555605275

Linia

Mg12 ODNOWA; Mg12 RAPID

Producent

Typ

solanka

Marka

Mg12

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.