Sól Epsom - Siarczan magnezu do kąpieli i picia

View:24/48/All/
Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Siarczan magnezu do kąpieli i picia

Sól Epsom (znana też pod takimi pojęciami jak: siarczan magnezusól gorzka oraz sól angielska) to uniwersalny produkt w ofercie linii ODNOWA. Świetnie nadaje się ona do stosowania w kąpielach solankowych, ponieważ zawarty w soli Epsom magnez wpływa na poprawę kondycji całego organizmu. W jaki sposób? Siarczan magnezu wykazuje działanie regenerujące i relaksujące. Z kolei siarka wspomaga procesy detoksykacji, redukuje dolegliwości przy zapaleniach stawów i innych schorzeniach. Sól Epsom działa przeciwgrzybiczo oraz bakteriobójczo, a także pomaga przy różnych formach artretyzmu. Co ważne, sól gorzka ma również właściwości odtruwające i przeczyszczające, dlatego odtruwa cały organizm.

Jak stosować siarczan magnezu?

Największa skuteczność soli Epsom, podobnie jak chlorku magnezu, zachodzi w procesie transdermalnego przyswajania pierwiastków śladowych, czyli w czasie gorących kąpieli. To właśnie podczas kąpieli ciała lub stóp nasza skóra może wchłaniać zawarte w wodzie substancje, które przez ten czas oddziałują na organizm. Nie da się ukryć, że kąpiele solankowe są doskonałym sposobem na to, aby odstresować się po ciężkim dniu i zregenerować całe ciało po intensywnej pracy umysłowej lub fizycznej. Wpływają one też na sen — poprawiają jego jakość, przez co jest głębszy i spokojniejszy oraz ułatwiają zasypianie.

Najwyższej jakości sól Epsom

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, prezentujemy siarczan magnezu do picia oraz kąpieli. Z uwagi na doskonałą czystość i wyjątkową jakość soli gorzkiej, można ją z powodzeniem stosować nie tylko do użytku kosmetycznego, ale i spożywczego — przyjmując ją doustnie. Nasza sól Epsom jest w 100% naturalna i pochodzi z niemieckiej Saksonii, gdzie wydobywany jest minerał o nazwie kizeryt stanowiący 100% opakowania. W zakupach liczy się dla Ciebie atrakcyjna cena? Sprawdź, rozbudowany asortyment siarczanu magnezu, jaki przygotowaliśmy już dziś, w szczególności zestwy promocyjne.