Inne kosmetyki

Kosmetyki z polskich uzdrowisk mają bogate składniki mineralne, właściwości lecznicze i wykorzystują naturalne składniki roślinne. Korzystają z tradycji i doświadczenia uzdrowisk, oferując skuteczną pielęgnację i relaks. Są cenione ze względu na naturalne składniki, unikalne właściwości i wysoką jakość.

terra kosmetyki to produkty z polskich uzdrowisk w Świeradowie i Połczynie. Nasi partnerzy udostępnili nam swoje produkty, jako uzupełnienie soli do kąpieli Mg12.

terra spa to świeradowskie kosmetyki na bazie kory świerku i ekstraktu z borowiny. Produkty terra zdrój to kremy, żele, sole do kąpieli oraz balsamy z Połczyna, zawierające tamtejszą solankę oraz ekstrakt z borowiny.

KołobrzeskieSPA to opracowane z Uzdrowiskiem Kołobrzeg unikalne receptury wykorzystujące tamtejszą borowinę, a część produktów zawiera olej konopny CBD. KrynickieSPA to delikatna seria kosmetyków do codziennej pielęgnacji, również wykorzystująca borowinę. Z kolei SekretneSPA to seria produktów zawierających śluz ze ślimaka, w humanitarny sposób zbierany przez laboratoria producenta.