Sól Epsom Mg12 ODNOWA

Sól Epsom do kąpieli oczyszczającej i regenerującej po ciężkim dniu. Najwyższej jakości minerał – 100% kizeryt – zawierający naturalny siarczan magnezu. Zwana czasem solą gorzką lub angielską. Surowiec pochodzi sprzed 200 milionów lat, a wydobywany jest na terenie niemieckiej Saksonii.

Produkt jest czysty chemicznie, można z niego korzystać w kuracjach oczyszczających organizm.

— czytaj niżej —

Sól Epsom (100% kizeryt) 4kg

Oto naturalny siarczan magnezu z niemieckiej Saksonii. Idealny do kąpieli magnezowych w czasie miesięcznej kuracji. Także do kuracji wątrobowych.

Więcej informacji →

Sól Epsom (100% kizeryt) 1kg

Mniejsza wersja produktu, taka sama wysoka jakość surowca. Idealny do kąpieli magnezowych, porcja na dwie kąpiele. Możesz ją stosować w kuracji dr Huldy Clark.

Więcej informacji →

Poczuj relaks w swoim domowym spa. Zanurz się w gorącej wodzie na pół godziny, a trudy codziennego dnia odejdą w zapomnienie. Skóra zregeneruje swoje napięcia, mięśnie się rozluźnią, a Twoje ciało będzie czerpać z dobroczynnego magnezu zawartego w solance. Zawarte w naszej soli Epsom siarczany uwolnią toksyny z metali ciężkich i usuną je z organizmu oraz zadziałają antyseptycznie na skórę.

Sól Epsom to również idealny sposób na opuchnięte stopy i kostki, które po ciężkim dniu dokuczają każdej kobiecie. Wsyp szklankę płatków do miski z gorącą wodą i spędź 30 minut ze swoją ulubioną książką, regenerując swoje stopy, usuwając z nich martwy naskórek. Łączysz przyjemne z pożytecznym, maksymalnie wykorzystując swój czas.

Nasz produkt jest czysty chemicznie, dlatego też nie ma przeciwwskazań, aby stosować go wewnętrznie, w szczególności do przeprowadzania kuracji odtruwających.

Dołącz do tysięcy Klientów, które korzystają z naszej soli Epsom już dziś.