Magnez do kąpieli

View:24/48/All/
Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Magnez do kąpieli — zadbaj o swoją regenerację po wysiłku!

Płatki magnezowe, czyli magnez w płatkach do kąpieli to podstawowy produkt linii SPORT. W swoim składzie zawiera naturalny chlorek magnezu (100% biszofit z niemieckiej Saksonii), który regeneruje organizm po wysiłku podczas kilkudziesięciominutowych kąpieli. Przebadany dermatologicznie, posiada certyfikat bezpieczeństwa, a regularnie stosowany, stanowi doskonałą i nieinwazyjną metodę naturalnej regeneracji organizmu. Przywraca również równowagę energetyczną, a przy tym uzupełnia braki w suplementacji tego pierwiastka.

Sól z magnezem do kąpieli idealnym sposobem na relaks

Niezależnie od tego, czy preferujesz szybki prysznic, czy jesteś zwolennikiem długich wieczorów w wannie, magnez w płatkach do kąpieli sprawi, że zapragniesz błogiego relaksu z dodatkowym wsparciem dla organizmu. Nasze produkty doskonale sprawdzą się nie tylko u sportowców, ale także u osób z niedoborami tego pierwiastka. Dodatkowo, płatki magnezowe są uniwersalną bazą dla całego asortymentu z linii Mg12.

Magnez w płatkach – jak stosować?

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że doustne podawanie magnezu nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Wchłanianie drogą pokarmową trwa dość długo, dlatego przyjmowanie suplementów na dłuższą metę może okazać się kosztowne. Na szczęście znacznie skuteczniejszym sposobem na uzupełnienie poziomu tego pierwiastka jest metoda transdermalna, czyli przez skórę. W tym celu warto sięgnąć po wysokiej jakości płatki magnezowe do kąpieli, które doskonale rozpuszczają się w wodzie. W ten sposób związki magnezu omijają przewód pokarmowy, co stanowi gwarancję lepszego ich wchłaniania.

Dostępny w naszej ofercie magnez w płatkach może stanowić idealną propozycję nie tylko dla sportowców, ale także dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą przyjmować tego pierwiastka drogą doustną. Odmierzoną porcję substancji wystarczy rozpuścić w ciepłej wodzie, a następnie moczyć się przez około dwadzieścia-trzydzieści minut. Aby mieć pewność, że kąpiel będzie skuteczna, nie należy dodawać do niej żadnych płynów myjących. Produkt może być wykorzystywany również do przygotowywania kąpieli magnezowej dla stóp, która doskonale sprawdzi się w szczególności po wyczerpującym biegu, gdy stopy są obrzęknięte i obolałe itp.

Terapie z zastosowaniem płatków magnezu są efektywne, przyjemne, a co najważniejsze, niedrogie. Kąpiel magnezowa stanowi idealne rozwiązanie zawsze, kiedy potrzebujemy natychmiastowego uzupełnienia poziomu tego pierwiastka w organizmie. Mogą być stosowane przez każdego, bez względu na wiek i płeć.