Promocja!

Spirulina & chlorella w tabletkach 2x250g

49,69 

Zestaw promocyjny najnowszych produktów od naturove – spiruliny w tabletkach 250g oraz chlorelli w tabletkach 250g.

12,95 
33,95 

Na stanie

Najniższa cena: 34,85  w dniu 16/11/2023

Opis

Zestaw promocyjny najnowszych produktów od naturove:

Przedstawiamy zestaw promocyjny najnowszych produktów od naturove: Spirulina w tabletkach 250g oraz Chlorella w tabletkach 250g. Oba suplementy diety pochodzą od renomowanej marki naturove, która gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność.

Spirulina to alga morska, bogata w cenne składniki odżywcze, takie jak białko, witaminy i minerały. Dzięki temu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu i pomaga w utrzymaniu energii oraz zdrowego stylu życia. Zawarte w spirulinie przeciwutleniacze chronią nasze komórki przed działaniem szkodliwych substancji oraz wpływają na poprawę układu odpornościowego.

Chlorella to inna alga morska, która również przyczynia się do naszego zdrowia. Zawiera dużo błonnika, dlatego pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Ponadto bogata jest w witaminę B12 oraz żelazo, co wpływa na poprawę produkcji krwinek czerwonych oraz układu immunologicznego.

Ten zestaw promocyjny zawiera po 250g spiruliny i chlorelli w tabletkach, co stanowi około 1000 sztuk każdego suplementu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się korzystnym działaniem obu alg przez dłuższy czas.

Zamów już teraz zestaw naturove Spirulina & Chlorella 2x250g i przekonaj się, jak te naturalne suplementy diety pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie. Zapewniamy najwyższą jakość oraz skuteczne wsparcie dla Twojego organizmu.

Uwaga: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i zrównoważonego odżywiania.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg
Linia

naturove

Producent

Typ

suplement diety; suplementy diety

Marka

naturove