Magnez do regeneracji Mg12 SPORT

Najlepszy magnez do kąpieli regenerującej po intensywnym biegu czy treningu. Najwyższej jakości minerał – 100% biszofit – zawierający naturalny chlorek magnezu. Sól pochodzi sprzed 200 milionów lat, a wydobywana jest na terenie niemieckiej Saksonii.

Gorąca kąpiel magnezowa przyspiesza proces regeneracji organizmu, niweluje powstawanie skurczy i neutralizuje kwas mlekowy w mięśniach czyli popularne zakwasy.

— czytaj niżej —

Magnez do kąpieli (100% biszofit) SPORT 4kg

Oto naturalny chlorek magnezu z niemieckiej Saksonii. Szybka regeneracja organizmu po intensywnym wysiłku.

Więcej informacji →

Magnez do kąpieli (100% biszofit) SPORT 1kg

Mniejsza wersja produktu, taka sama wysoka jakość surowca. Idealny do kąpieli magnezowych, porcja na dwie kąpiele lub do stosowania w gorących okładach. Na zakwasy i skurcze.

Więcej informacji →

Zregeneruj swoje ciało w domowym spa. Zanurz się w gorącej wodzie na pół godziny, a Twoje wyczerpane treningiem ciało wróci do energetycznej równowagi. Skóra zregeneruje swoje napięcia, mięśnie się rozluźnią, zneutralizowany w nich zostanie kwas mlekowy, co wydatnie zredukuje powstawanie zakwasów.

Płatki magnezowe to również idealny sposób opuchnięte oraz obrzęknięte stopy i kostki, które masz po długich biegach. Magnez do kąpieli idealnie redukuje powstawanie skurczy.

Wsyp szklankę płatków do miski z gorącą wodą i spędź 30 minut ze swoją ulubioną książką, regenerując swoje stopy. Łączysz przyjemne z pożytecznym, maksymalnie wykorzystując swój czas.

Dołącz do tysięcy Klientów, które korzystają z naszego magnezu do kąpieli już dziś.