Płatki magnezowe Mg12 ODNOWA

Najlepszy magnez do kąpieli regenerującej po ciężkim dniu. Najwyższej jakości minerał – 100% biszofit – zawierający naturalny chlorek magnezu. Sól pochodzi sprzed 200 milionów lat, a wydobywana jest na terenie niemieckiej Saksonii.

— czytaj niżej —

Płatki magnezowe (100% biszofit) 4kg

Oto naturalny chlorek magnezu z niemieckiej Saksonii. Idealny do kąpieli magnezowych w czasie miesięcznej kuracji. Cudowny do kąpieli stóp.

Więcej informacji →

Płatki magnezowe (100% biszofit) 1kg

Mniejsza wersja produktu, taka sama wysoka jakość surowca. Idealny do kąpieli magnezowych, porcja na dwie kąpiele. W kąpieli stóp działa na obrzęknięte oraz opuchnięte kostki.

Więcej informacji →

Poczuj relaks w swoim domowym spa. Zanurz się w gorącej wodzie na pół godziny, a trudy codziennego dnia odejdą w zapomnienie. Skóra zregeneruje swoje napięcia, mięśnie się rozluźnią, a Twoje ciało będzie czerpać z dobroczynnego magnezu zawartego w solance.

Płatki magnezowe to również idealny sposób na opuchnięte stopy i kostki, które po ciężkim dniu dokuczają każdej kobiecie. Wsyp szklankę płatków do miski z gorącą wodą i spędź 30 minut ze swoją ulubioną książką, regenerując swoje stopy. Łączysz przyjemne z pożytecznym, maksymalnie wykorzystując swój czas.

Dołącz do tysięcy Klientów, które korzystają z naszego magnezu do kąpieli już dziś.