Płatki magnezowe do kąpieli 1kg Mg12 ODNOWA (100% niemiecki naturalny biszofit)

18,90 

Płatki magnezowe zawierające najczystszy naturalny magnez regenerujący organizm po ciężkim dniu pracy i stresie. To idealny produkt dla osób uskarżających się na dolegliwości układu stawowo-mięśniowego.

Tygodniowa kuracja do zastosowania w wannie lub jako kąpiel regenerująca dla stóp. Jest też również duże opakowanie!

Na stanie | Przewidywany termin wysyłki: 28/03/2023

Najniższa cena: 18,90  w dniu 2023-03-26


CZY WIESZ, ŻE...
Ten produkt jest dostępny w wielu zestawach promocyjnych, w których możesz kupić taniej nasze produkty nawet o 10 procent! Oto lista najbardziej popularnych:


Więcej zestawów promocyjnych znajdziesz TUTAJ.

Opis

Płatki magnezowe marki Mg12 ODNOWA to absolutnie jeden z kluczowych elementów relaksacyjnych kąpieli do samodzielnego przygotowania w domu. Kąpiel w tej soli przynosi regenerację naszego organizmu po trudach dnia, odprężenie jak również odpowiada za równowagę energetyczną naszego organizmu. Zawdzięczamy to najwyższej jakości naturalnemu chlorkowi magnezu zawartego w minerale wydobywanym na terenie niemieckiej Saksonii.

Pochodzenie płatków magnezowych Mg12 ODNOWA

Mg12 ODNOWA to czysty, bez dodatków, naturalny minerał – biszofit. Jest to kopalina sprzed 2 milionów lat, wydobywana z głębokości około 2 km. Wydobycie polega na rozpuszczeniu minerału wodą pod ciśnieniem, przetransportowanie mieszanki w stanie ciekłym na powierzchnię, a następnie poddanie procesowi naturalnej krystalizacji. Zawartość naturalnego chlorku magnezu w biszoficie wynosi około 47%, pozostałą część stanowią inne związki i pierwiastki śladowe. Produkt pochodzi z certyfikowanej kopalni w Niemczech, jest naturalny oraz został przebadany dermatologicznie.

Właściwości i zastosowanie płatków magnezowych (naturalnego chlorku magnezu)

Kąpiele w roztworze naturalnego biszofitu to bezwarunkowo najlepszy sposób na osiągnięcie przez całe ciało ulgi i odprężenia. Taka kąpiel stosowana jest szeroko w balneoterapii czyli zabiegach relaksacyjno-leczniczych przeprowadzanych w sanatoriach, uzdrowiskach i specjalistycznych gabinetach odnowy biologicznej. Płatki magnezowe pozwalają na zrobienie takiego zabiegu w domu.

Skóra w trakcie kąpieli doznaje uczucia komfortu. Zawarty w kąpieli magnez powoduje wyrównywanie napięć skórnych, zapewnia rozluźnienie i uczucie komfortu. Odpowiednio przygotowana skóra może przyswoić część zawartego w kąpieli magnezu dzięki procesowi transdermalnego przyswajania pierwiastków.

Sposób użycia płatków magnezowych

Płatki magnezowe Mg12 ODNOWA najlepiej stosować w wannie wypełnionej gorącą wodą. Nie rekomenduje się stosowania żadnych detergentów, gdyż mogą one osłabić relaksacyjne działanie magnezu. Półgodzinna kąpiel będzie wystarczająca, żeby poczuć się jak domowym spa, a zabiegi można powtarzać co kilka dni.

Zalecamy również codzienną kąpiel stóp w naturalnym chlorku magnezu. Jest to fantastyczny sposób na przyniesienie ulgi zarówno samym stopom oraz opuchniętym i zmęczonym kostkom. 20-minutowa kąpiel w prostej misce zagwarantuje szybką ulgę, zniweluje opuchlizny i przyniesie uczucie komfortu.

 

Mamy też duże opakowanie w ekonomicznej cenie.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
EAN

5903357645021

alterego

Chlorek magnezu naturalny, niemiecki, biszofit 1kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.