Promocja!

KołobrzeskieSPA Borowina+ Sól do kąpieli 600g

16,95 

Sól do kąpieli KołobrzeskieSPA z borowiną i bursztynem to relaksacyjne doświadczenie. Ekstrakt z borowiny z Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. kojąco działa na skórę, nadając jej gładkość. Stosowanie regularne daje uczucie świeżości, a skóra staje się nawilżona i zregenerowana.

Zawiera starannie dobrane składniki, takie jak ekstrakt z borowiny i bursztyn, zapewniające wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. To idealne uzupełnienie relaksującej kąpieli, poprawiające kondycję skóry.

Na stanie

Najniższa cena: 16,95  w dniu 06/02/2024

Opis

Sól do kąpieli KołobrzeskieSPA z borowiną i bursztynem to doskonałe doświadczenie relaksacyjne. Ekstrakt z borowiny z Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. działa kojąco na skórę, nadając jej gładkość i miękkość. Regularne stosowanie zapewnia uczucie świeżości, a skóra staje się nawilżona i zregenerowana.

Formuła soli zawiera starannie dobrany skład, w tym ekstrakt z borowiny i bursztynu, które nadają kąpieli wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. Ekstrakt z borowiny działa kojąco, a bursztyn poprawia ogólną kondycję skóry. To idealny sposób na relaksującą kąpiel, która korzystnie wpływa na stan skóry, nadając jej zdrowy blask.

Informacje dodatkowe

Waga 0,6 kg
Typ

sól do kąpieli

Zastosowanie

do kąpieli

EAN

5902596184308

Marka

KołobrzeskieSPA