Promocja!

Monohydrat Kreatyny OstroVit 500g naturalny

39,95 

OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety, zawierający kreatynę w postaci monohydratu. Preparat o prostym składzie i naturalnym smaku jest dostępny w wygodnej formie proszku. Stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, które chcą wzbogacić swoją dietę o ten cenny związek.

Smak: naturalny

Na stanie

Najniższa cena: 38,95  w dniu 26/06/2024

Opis

  • Źródło kreatyny: jedna porcja dostarcza 3000 mg monohydratu kreatyny
  • Prosty skład: zawiera wyłącznie monohydrat kreatyny, bez zbędnych dodatków
  • Naturalny smak
  • 1 porcja = ¾ miarki = 3 g
  • Wydajność: opakowanie zawiera 166 porcji
  • Wygodna forma: proszek idealny dla osób, które mają trudności z połykaniem tabletek

Skoncentrowane źródło kreatyny

Kreatyna to związek chemiczny naturalnie występujący w ludzkim organizmie i dostarczany z codzienną dietą, obecny w produktach zwierzęcych, takich jak mięso, ryby i jaja, oraz w formie suplementów.

W preparacie OstroVit zastosowano monohydrat kreatyny, czyli połączenie cząsteczki kreatyny z wodą. Dzięki swojej hydrofilowości, kreatyna łatwo łączy się z wodą, co zapewnia jej doskonałą przyswajalność. Monohydrat kreatyny to najprostsza i najpopularniejsza forma tego związku, szczególnie ceniona przez sportowców. Jest idealna zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, ponieważ zwiększa wydolność fizyczną przy krótkich, intensywnych ćwiczeniach. Korzystne działanie występuje przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

Dbając o zdrowie Klientów, OstroVit regularnie poddaje swoje produkty badaniom w niezależnym, akredytowanym laboratorium, aby zapewnić i utrzymać ich najwyższą jakość.

Sposób użycia

Porcję 3 g (3/4 miarki) wymieszać w 100-150 ml wody lub soku.

W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po przebudzeniu lub po treningu.

W dni nietreningowe spożywać jedną porcję dziennie po przebudzeniu.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie zastępuje zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia. Unikać spożywania w przypadku uczulenia na składniki produktu. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek. Produkt nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki

Monowodzian kreatyny.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

Wartość odżywcza

Składniki aktywne Na porcję
Monowodzian kreatyny: 3000 mg
– w tym kreatyna 2640 mg

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg
Linia

OstroVit

EAN

5902232610260

Typ

suplement diety

Zastosowanie

dla sportowców, suplementacja, źródło kreatyny

Marka

OstroVit