Linia ODNOWA

odnowa man

Linia ODNOWA

Linia ODNOWA kosmetyków magnezowych Mg12 przeznaczona jest dla osób poszukujących regeneracji po ciężkim dniu. Stosując kosmetyki na bazie naturalnych minerałów, w domowych warunkach możesz przywrócić równowagę energetyczną ciała, zniwelować dolegliwości układu kostno-stawowego lub wspomóc proces uwalniania toksyn przez Twój organizm.

Podstawą kosmetyków jest kąpiel magnezowa, w której płatki magnezowe (czysty biszofit zawierający chlorek magnezu) lub sól Epsom (czysty kizeryt zawierający siarczan magnezu) pozwalają na regenerację całego organizmu. Największy zewnętrzny organ naszego ciała, czyli skóra, stanowi dobry przekaźnik w procesach wymiany energetycznej na zewnątrz i do wewnątrz organizmu.

Rozszerzeniem kąpieli magnezowych jest zastosowanie kosmetyków na bazie chlorku magnezu, tj. oliwy magnezowej, balsamu nawilżającego z magnezem, bądź żelu pod prysznic, który zastępuje też kąpiel w domowej wannie.

Wszystkie produkty Mg12 linii ODNOWA zawierają naturalne minerały ze złóż w niemieckiej Saksonii, powstały w Polsce zgodnie z normami produkcji kosmetyków. Posiadają niezbędne badania i certyfikat pochodzenia.

View:24/48/All/