Oliwa magnezowa

Zapasy oliwy magnezowej Mg12 ODNOWA zostały wyczerpane, a przewidywana dostępność to jesień 2021. Skorzystaj z tej samej oliwy w opakowaniu zastępczym.

Oliwa magnezowa linii ODNOWA to produkt o aktywnym działaniu, wspomagający regenerację po ciężkim, intensywnym dniu. Jest doskonałym uzupełnieniem kąpieli magnezowych w wannie lub z kąpieli wykorzystaniem żelu pod prysznic. Łagodzi nadwyrężone stawy i mięśnie po całodziennym wysiłku oraz wspomaga proces rekonwalescencji u osób uskarżających się na dolegliwości układu stawowo-mięśniowego.

Oliwa zawiera niewielką ilość kamfory, dzięki której skóra jest delikatnie rozgrzana i pobudzone zostaje krążenie.

Produkt został przebadany dermatologicznie.
Oliwka magnezowa – właściwości i zastosowanie
Jednym z prostszych i zarazem skuteczniejszych sposobów na uzupełnienie niedoborów magnezu w organizmie, jest sięgnięcie po olej magnezowy w sprayu. Produkt ten może stanowić doskonałą alternatywę dla dezodorantu, neutralizując nieprzyjemne zapachy i nawilżając ciało, ale świetnie sprawdzi się również jako dodatek do przygotowania leczniczej kąpieli. Preparat oczywiście nie ma nic wspólnego z oliwą, gdyż stanowi wodny roztwór chlorku magnezu, a jego nazwa dotyczy przede wszystkim konsystencji.

Dostępny w naszym asortymencie magnez w płynie do smarowania stanowi naturalne źródło magnezu, jednego z najważniejszych pierwiastków dla ludzkiego organizmu. Niedobór tego składnika może objawiać się wieloma uciążliwymi objawami, takimi jak zawroty głowy, omdlenia, zaburzenia widzenia, zmętnienie soczewki, nadpobudliwość nerwowa oraz trudności z zasypianiem. Co więcej, do niedoborów magnezu może przyczyniać się nie tylko stres, ale także picie dużych ilości kawy, stosowanie antykoncepcji hormonalnej itp. W takich sytuacjach z pomocą może przyjść naturalny olejek magnezowy oferowany przez nasz sklep internetowy, który szybko i skutecznie uzupełni niedobory tego ważnego składnika w organizmie.

Oliwa magnezowa jest preparatem wchłanianym przez skórę, z ominięciem przewodu pokarmowego. Oznacza to, że pierwiastek przenika w sposób transdermalny, dzięki czemu nie tylko nie obciąża układu trawiennego, ale także przynosi znacznie lepsze efekty. Produkt posiada dość oleistą konsystencję, ale nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Może być aplikowany wszędzie tam, gdzie występują dolegliwości ze strony układu stawowo-mięśniowego. By poprawić wchłanianie oliwki, można delikatnie wcierać ją w naskórek, do momentu uczucia ciepła.

View:24/48/All/
Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9